Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékot adjak a mongiknak?

Milyen játékot adjak a mongiknak?

Figyelt kérdés

Van két mongol futóegerem. Milyen játékot adhatok nekik? Mindig aggódom, hogy unatkoznak, és ilyenkor bűntudatom van. (Persze foglalkozom is velük!)


Van náluk bőségesen fa (a rácsot is rágják), két házuk van, ahol bujkálni tudnak, sok forgács és széna van náluk, hogy túrjanak-fúrjanak, meg még egy kis labdát is betettem, amit nem tudnak megrágni.

Van bent mókuskerék is. Nem használják, nem értem miért... Egy ideig olyan helyen volt, hogy nehezen lehetett rá fölkapaszkodni, most átrendeztem a kalickájukat, de oda se bagóznak.


2009. jún. 10. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet,hogy még nem tudják hogy hogyan kell használni a mókuskereket... rakd be a mókuskerékbe az egyiket,hátha rádöbben,hogy mire is való..
2009. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Á, tudják ők, mire való az, de mostanában, mióta kaptak egy nagyobb, emeletes ketrecet, nem nagyon használják. Néha hallok esténként egy kevés csikorgást, de nem használják egy percnél tovább, ha ugyan az a kerék hangja... Az egyik egérre ráférne egy kis fogyás, bár ő gyárilag nagyobb termetű, mint az átlag...
2009. júl. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!