Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezeket adhatom a törpehörcsögö...

Gaxal kérdése:

Ezeket adhatom a törpehörcsögömnek?

Figyelt kérdés
paprika, saláta, alma, répa, uborka, zeller, RETEK?
2012. márc. 14. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Retket biztos hogy nem adhatsz!
2012. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Adahatod, nekem is volt és én is adtam neki ilyeneket, persze attól kell hogy kapjon magokat is!


De egy valamire nagyon figyelj! Mivel a törpehörcsög nagyon cuki, de valljuk be elég buta állat, és az ösztöneiből él, ezért valószínű, hogy amit adsz neki kaját, azonnal be is falja. Van egy ismerősöm aki ezt nem tudta, és oda adott neki vagy 5 levél salátát. Szegényke úgymond belehalt a sok kajába...:/

2012. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szotyit és kukoricát kap
2012. márc. 14. 19:06
 4/18 A kérdező kommentje:
én a tálját telettettem de nem eszik csak 2 kockacukornyit 1 nap
2012. márc. 14. 19:07
 5/18 anonim válasza:
Akkor ritka okos hörcsögöd van, az enyém elé ha pl, zöldségeket raktam, azonnal megette :D
2012. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért ami ízlik neki, abból hajlamos túlenni magát, úgyhogy adagold neki szépen a kaját, ne bízd rá. Ez olyan, mintha kisgyerekre bíznál fél kiló csokit, hogy ossza be, mert idén nem kap többet... Szerinted meddig tartana?
2012. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
HA csak kukoricát és szotyit kap az nem jó. Kell neki folyadék is. Vagy vizet adsz neki, vagy almát, mindenképpen olyan gyümölcsöt/zöldséget is adj neki amiben sok lé van:)
2012. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 rabbits ***** válasza:
szerintem retket nem szabad neki adni.
2012. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Van egy ismerősöm aki ezt nem tudta, és oda adott neki vagy 5 levél salátát. Szegényke úgymond belehalt a sok kajába...:/"


Nemcsoda, salátát csak kis mennyiségben lehet neki adni. (felpuffad)

2012. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
a kukorica meg a szotyi az a mag de eddig ezeket ette: répa alma saláta paprika
2012. márc. 15. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!