Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényesek! Mennyi időt...

Vadászgörényesek! Mennyi időt tölt a göritek a ketrecben? Szoktátok vinni sétálni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg suliban vok és amíg alszik,napi 4 órát vannak kint minimum,én szoktam őket sétáltatni,hetente 1X-2X nem árt:)
2012. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kétlaki életet élünk, az egyik helyen sosincs bezárva a göri, mert az övé az erkély. Szabadon mászkálhat a ketrecéből ki-be. Itt csak ritkán megyünk sétálni, mert a városi "betondzsungelt" nem élvezi annyira.

A másik helyen van egy nagy ketrece (kb 150x60X120-as, 3 szintes) a nap nagy részében ebben van, de kb napi 2 órát aktív idétlenkedéssel töltünk, egy olyan nagyobb, zárt helyen ahol szabadon lehet engedni futkosni. Sétálni is szinte naponta megyünk. De napközben sem tudok úgy elmenni a ketrece előtt hogy kicsit ölbe ne vegyem, meg ne gyömöszkéljem - márpedig elég sűrűn el kell mennem a ketrece előtt:)

2012. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ment a zöld mancs :) szerintetek az úgy jó neki, hogy alvásnál és amíg suliba vagyok ketrecben van, miután hazajöttem lefekvésig kint van szabadon a lakásban? és persze intenzív játszás stb. :)
2012. márc. 17. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az úgy jó neki:)Bár én még együtt is alszok az egyikkel:D
2012. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. :) tényleg együtt alszol vele? óó ez tök jó :) az ágyadban?? :D nem félsz hogy összenyomod? :)
2012. márc. 17. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Aha,most is pont az ágyban vagyok és nyalogatja a fülem:DDaz elején kicsit féltem,de lábnál alszik,így max csak megrugdosom kicsit,mert nem tom hol van:D

Neked van görid vagy csak akarsz?:)

2012. márc. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jajj, biztos nagyon aranyos!! :) nekem még nincs görim, majd most fogak születni, amint lehet, elhozom. :)
2012. márc. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!