Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy néz ki egy olyan nyuszi...

Hogy néz ki egy olyan nyuszi aki egy lógófülű és egy állófülű keveréke?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lógófülű, és lehet állófülű. De olyan is lehet, hogy az egyik füle lóg, a másik meg áll.
2012. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

A mi nyuszink legalábbis így nézett ki, ő valami keverék féle, aztán pár hét után visszaállt a másik füle is.

2012. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De éééédes:) Értem:D köszönöm, csak nem tudtam elképzelni:)
2012. márc. 23. 06:05
 4/13 A kérdező kommentje:
És nincs baja a fülének? mármint nagyon sokan írják hogy nem jó egymással szaporítani különböző nyuszikat
2012. márc. 23. 06:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem a fülével lesz baj, ha keresztezed őket, hanem nagy valószínűséggel a fogukkal. Jó esetben csak az elsőkkel és havonta viheted vágatni, rosszabb esetben a hátsókkal és havonta viheted műttetni (altatásban). Emellett a múltkor írta az egyik kérdező, hogy pépesre töri a kajáját és a szénát is jó apróra, mert hiába a műtét és a fogvágás, nem tudja úgy használni őket így sem.
2012. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az állkapcsuk különböző a két fajtának, nem fog tudni rágni a nyúl, plusz a fogai megnőnek. :(
2012. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Szegény nyuszika, én biztos totál kilennék ha műteni kéne Lord Kutyit:S Tegnapelőtt kapott egy szurit és én jobban megijedtem mint Ő. Egyébként mikor kaptam énis aggódtam a fogai miatt, mert nagyon hosszúak voltak, de helyre jött a rágcsálástól. Szegénykém nagyon lestrapált volt.
2012. márc. 23. 19:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát jó hogy nemtudja, biztos fáj azért neki egy kicsit annyi vagdosás nem?
2012. márc. 23. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, mert olyasmi, amikor mi a körmünket vàgjuk.
2012. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem:D Csak mert a fogorvos nekünk is fáj
2012. márc. 23. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!