Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SŰRGŐS! Mi lehet a patkányomma...

SŰRGŐS! Mi lehet a patkányommal?!?!

Figyelt kérdés
csak leírni tudom mire hasonlít amit csinál, pl mintha nem kapna levegőt és a fejét hátra rángatja, illetve a mintha mosakodna de valami zavarná a szájánál..néz mindenfele kicsit rángatózva...nemtudom :(( ileltve votl bent neki egy nagyobb fadarab amiben/amin mászkálhat és találtam rajta pár vérfoltra hasonlító pöttyöt..nemtudok mást :SSSS valami ötlet mi lehet?? csináltam egy videót gyorsan róla aki rét hozzá írjon és elküldöm neki hátha látja mi a probléma!! állatorvos ilyenkor már nincs nálunk:(
2012. márc. 23. 17:52
 1/4 A kérdező kommentje:
sikerlt megfognom és a szája tiszta vér volt :(( megharaphadta magát valahogy?vagy a nyelvére haraphatott??
2012. márc. 23. 18:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megszúrta valami belül a száját? Hogy van most??
2012. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még mindig semmi változás, annyi hogy nyugodtabbnak néz ki, viszont utána olvastam és a tünetei majdnem mint a belső vérzés..szapora légzés, rengés..a szájából meg inkább vizes szerű vér folyt, de már az se azt hiszem már egy 20 perce nem néztem.
2012. márc. 23. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!