Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnám eladni a kis...

Hol tudnám eladni a kis Dzsungáriai hörcsögeimet?

Figyelt kérdés
Nem szeretném állatkereskedésbe bevinni őket,mert óvom őket a beltenyészettől.Ezeknek a kicsiknek már nincs helyük,így is 4 hörim van,ők höribabák.

2012. márc. 25. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Másik állatkereskedés esetleg? Különben vidd be nyugodtan, ott értenek ehhez, ha nem akarnak beltenyészetet, majd szétválogatják őket nemek szerint. Pénzt nem szoktak adni érte, de almot, tápot, stb. igen.

És szerintem válaszd külön a nőstényt a hímtől, különben hetente tehetsz majd fel egy ilyen kérdést :D

2012. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,sztem ahol a hazonra mennek(árkád,duna pláza,aréna pláza)állatkereskedései ott beltenyészet folyik.Múltkor az árkadban 7 db dzsungi volt egy darab ketrecbe,és méretről itélve 6-7 hetesek lehettek azaz már ivarérettek.
2012. márc. 25. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Expressz.hu-n és egyéb hirdető oldalakon próbáltad már? Mert én anno a höribabáimat ott passzoltam el, sokan jelentkeztek, és végül teljesen szimpatikus emberek vitték el őket, semmi gond nem volt. A törpehörik most nagyon felkapottak, biztos sokan jelentkeznének.
2012. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Probáltam és már ketten jelentkeztek is.!
2012. márc. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!