Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megőrült a dzsungáriai törpehö...

Megőrült a dzsungáriai törpehörcsögöm :O?

Figyelt kérdés

Tegnap történt egy kis baj... A macskánk belenyúlt a terráriumunkba, majd megette a 2 dzsungáriaimat. De aztán kiderült hogy az egyiket ette meg valószínű a másik pedig életben maradt. A terrárium egy polcon van, tehát mivel a földön (ágy mögött) találtuk meg ezért kb 3/4 métert eshetett :S És mióta visszatettük azóta TÖBBSZÖR elkezd körbe körbe forogni nagyon durván? Állatorvoshoz vigyem vagy ti mit tennétek a helyemben?


http://www.youtube.com/watch?v=t_o1mmwYpx4 <--- Tudom ezek japán táncoló egerek , csak meg akartam mutatni hogy kb. így forognak :S


El nem hiszitek mekkora lelkiismeretfulldalásom van... :S

A válaszokat előre köszönöm !


2012. febr. 27. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Azt nem tudom megérteni, hogy aki rágcsálót tart, az miért tart macskát is???

Nem akarlak megbántani, de te nem félted ezeket a kis ártatlan édes kis hörcsögöket?

Még a gondolata is borzasztó ennek az egész történetnek, megszakad a szívem! :((


Nem kérdés az állatorvos, én azonnal elviszem az állatkámat, ha látom, hogy valami nagyon nem stimmel vele!

2012. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De igen féltem. És tudom őrült nagy hülyeség volt :( De szerintetek beteg vagy normális még egyáltalán?
2012. febr. 27. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Első: Én macskát tartottam tengeri malac és hörcsög mellett a macska belement a terráriumba mert olyan 1mx0,5m volt,és a höriket nem bántotta..sőt..varátkozott velük..

Kérdező: szerintem egyáltalán nem normális..

2012. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok:

Kedves Blue!

Akkor szerencsés vagy, de ezzel nem érdemes kísérletezni, hogy a macska vajon fogja-e bántani a rágcsálót. Az esetek többségében fogja és én ezzel nem mernék kísérletezni, ha igazán szeretem a kis rágcsálómat!

2012. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem is azért csináltam,hogy hátha megeszi valamelyik kedvencemet..sajnos a macska elérte a terráriumot..de mint mondtam nem bántott soha egy rágcsálómat sem :)
2012. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szívesen mondom, de az lenne a legjobb, ha elaltatnád, vagy nem tudom, mert szerintem szenved szegényke.

És ha még ezek után is tartasz hörcsögöt, SOHA ne engedd be a macskát!!!

2012. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Istenem :'( Holnap megyek vissza az állatkereskedésbe és megkérdezem hogy a szülei nem e tesók voltak ...
2012. febr. 28. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A beltenyésztést (hogy a szülei tesók voltak-e) úgysem fogják bevallani.Biztosan nagy sokk volt neki a macskával való találkozás... Attól is lehet. Vidd el állatorvoshoz, hogy megnézze.
2012. febr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Woow ***** válasza:
53%

Szia!

Szerintem valami baja van,vagy az egyik bajsza letépődött, mert azzal tud "tájékozódni". Szerintem vidd állatorvoshoz. :) Sok sikert.

2012. febr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem stresszes most szegényke és ezért csinálja ezt. Nálam is volt ilyen csak épp az ellentetjét csinálta azaz semmit nem csinált csak ült a gurigájába és néha néha kijött enni de aztán szórakoztatattam sokat és mára már sokkal jobban van és nagyon boldog! Szerintem szórakoztasd kis játékokkal.
2012. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!