Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti törpehörcsögötök csinál ilyet?

Ti törpehörcsögötök csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Állandóan felborítja az etetőtálkáját. Ha üres ha nem.
2012. márc. 29. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor nekem volt is ezt csinálta, a házát is mindent felporogat, nemtudom miért, valószinü azért mert ahol van,(vagy mert van) nem teccik neki.. az enyém az itatóját is mindig le akarta szedni
2012. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden rágcsáló csinál ilyet. Én egy állatomat se tudtam tálkához szoktatni, hörcsögök, egerek, patkányok is felborították, sőt mikor új adagot raktam bele, fellökték, és utána kezdtek válogatni belőle :D
2012. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én aranyhörcsögeim is mindent felborítanak. Leszedik a háztetőt, felborítják a tálkájukat, mókuskereküket, mindent amit találnak! Szerintem játékból teszik, vagy pedig azért, mert ki akarnak jönni! Így tud kiszökni az a hörcsög akinek pl. terrárium a lakhelye, felborítja a dolgokat, rámászik és így ki tud kapaszkodni...

Az én hörcsögeimnek ketrece vagy box-a van, így nem tudnak szökni.

2012. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy kis kerámia hamutálat raktam be tálnak, azt nem tudja felborítani, mert nehéz.
2012. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem borítja fel hanem beül pont a közepére és úgy eszik. Nekem a vizes tálkáját szokta néha.
2012. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!