Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinál ilyen gusztustala...

Miért csinál ilyen gusztustalanságot a patkányom? :S

Figyelt kérdés
Már többször észrevettem nála, hogy legörnyed és a kukiját nyalogatja meg húzogatja. Mindjárt rosszul leszek. :X Miért csinálja?
2012. febr. 7. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te nem szoktál mosakodni
2012. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
:D Csak tisztálkodik. :) Nincs ezzel semmi baj. Enyémek is csinálják.
2012. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jééézusom, életemben nem láttam még ilyet O.o Nála pláne nem, pedig már egy éve meg van. Fúú, igyekszem nem odanézni... ha belegondolok, hogy néha megpuszilom, áhh... xD

Szoktam mosakodni, igen... nem tudtam, hogy náluk hogyan működik...ugyanis én nem szoktam, mivel lány vagyok.

2012. febr. 7. 21:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Te azt is gusztustalannak tartod ha a macsek megeszik egy egeret?
2012. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap egy illető nem értette hogy a macskája hozott egy egeret és letette elé.Ennél csodálatosabb nincs mint mikor egy állat a szeretetét kinyilvánítja mert ez az egy ragadozó megosztja a zsákmányát, ami a szeretet jele csak érteni kell a nyelvet.
2012. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem tartom gusztustalannak, és ezek után a nyalakodását sem, de nem tudtam, miért csinálja, nyilván ezért tettem fel kérdést.
2012. febr. 8. 09:11
 7/14 anonim ***** válasza:
A macska is nyalogatja, sőt a kutya is.
2012. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az állatok nem tudják mi az, hogy gusztustalan. Az ember is csak azért tudja, mert valaki belenevelte. De azért megmosni még az embernek is szabad, csak neki a szája nem ér el odáig, viszont van keze :)
2012. febr. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem éppen meszturbál :DD xD az enyém is ezt csinálja :D
2012. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
már eleve az gusztustalan ha valaki patkányt tart. O.o én pl. undorodom a patkányoktól... :S
2012. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!