Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malacot kinek birnám...

Tengeri malacot kinek birnám odaadni?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagi helyzetünk hirtelen fordulását vette, és nem birnánk eltartani. Szeptemberbe vettem, vissza lehetne vinni esetleg állatkereskedésbe?
2012. márc. 30. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj be és kérdezd meg. Esetleg ismerősöknél érdeklődj, közösségi portálra rakd ki.
2012. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismeretlennek Én nem akarom adni. Az más tészta számomra, ha állatkereskedésbe visszaadom, de ismeretlennek nem szeretném aza baj.:\
2012. márc. 30. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted az állatkereskedésből nem fogják elvinni?
2012. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam lesz ilyen válasz... :))) De, de akkorse én kezem alatt megy át, ismeretlenhez.
2012. márc. 30. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni,da ha te adnád oda egy ismeretlennek az lehet jobb lenne,abból a szempontból,hogy beszélhetsz vele,egy két kérdést feltehetsz,abból leszűrheted mennyire van képben a tartással kapcsolatban.Akkor lehet biztosabb lenne,hogy tuti jó helyre kerül.Ha valamiért a nyuszimtól megkéne vállnom,akkor biztos,hogy csak úgy adnám,hogy 100%-ig biztos legyek benne,hogy jó helye lesz.Persze ez a te döntésed.Ha mégis a kereskedés,akkor kérdezd meg,hogy visszaveszik-e.Szerintem visszafogják.
2012. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy malacos oldal, ahol a fórumban lehet ingyen elvihető malacoknak gazdit keresni:

[link]

2012. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vhol fölrakod netre és kész!
2012. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!