Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jól kijön a tengeri malac és...

Jól kijön a tengeri malac és a törpe nyúl?

Figyelt kérdés
nekem van egy tengeri malacom és szeretnék neki egy nyuszit mellé. de régebben már volt neki egy nyuszi társa ami nem törpe volt.. de én azt hallottam hogy a törpe nyúl agresszív és hogy mindenféle betegséget könnyen elkap.. ez igaz?
2012. ápr. 1. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a másik nyuszival kijött valószínűleg ha figyelsz az összeszoktatásra, akkor az új nyuszival is jól ki fog jönni. A törpenyuszi semmivel sem viselkedik máshogy mint a nemtörpe nyuszi, és nem is agresszív. És ha jól van tartva nem kap el betegségeket. Ugyanolyan mint a házinyúl csak kisebb.
2012. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha oltva van, és tisztán van tartva, nem a saját mocskában él, akkor nem kap el semmiféle betegséget könnyen
2012. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszi :) csak halottam róluk pár csúnya dolgot és azé.
2012. ápr. 2. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Malacot nem szabad nyuszival együtt tartani. Azonos nemű másik malac a legjobb társ neki.
2012. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tengerimalac mellé csak tengerimalacot szabad tenni. A nyúllal nem egy súlycsoport,sérülést okozhat a malacnak a nyúl és teljesen más az igényük,na és a nyúl nem társ egy malacnak...
2012. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ez fura mert az előző nyúllal ami nem is törpe volt nagyon jól kijött és együtt aludtak stb..
2012. ápr. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!