Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időt élhet egy oroszlán...

Mennyi időt élhet egy oroszlánfejű törpenyúl?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van oroszlánfejű törpenyulam, és azt mondta az állatorvos, hogy ha nincs ivartalanítva(enyém hím) akkor 7-8 év, ha kiheréltetjük/ivartalanítjuk, akkor 9-10 év.

2012. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Az enyém lány de nem tudjuk biztosra mert a szőrtől nem látunk semmit..amúgy én azt hallottam hogy 1-2 év
2012. ápr. 1. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:

1-2 akkor, ha nagyon rosszul tartod.


Amúgy simán elél 6 évig is, ha normálisan tartod, 8 év, ha ivartalanítod + normálisan tartod, akár 12 évig is élhet!


Na látod, ezért SEM szabad húsvétra nyuszit venni. Nem csak 1-2 évig élnek.

2012. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jól tartott nyuszik simán élnek 8-10 évet! Ivartalanítva állítólag tovább élnek. Mekkora a nyuszi? Ha már több, min 4-5 hónapos, akkor elég egyértelműen látszik, hogy fiú-e vagy lány, mert a fiúnak elég nagy, jól látható golyói vannak :)
2012. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másfél éves és nem látszik ott semmi szóval akkor lány:))
2012. ápr. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!