Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etessem naponta a nyulam?

Mivel etessem naponta a nyulam?

Figyelt kérdés
ma kaptam a nyulat, még tanácstalan vagyok ezért kéne a segitség hogy 1 nap miből mennyit adjak neki.
2012. ápr. 6. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megtartod húsvét után is, vagy mennie kell?
2012. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

mégnemtudni, de 2 hétig biztos itt lesz.



oké, de én azt kérdeztem, hogy mennyit! :)

2012. ápr. 6. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Széna,víz mindig legyen előtte.

Tápot reggel,este kap,nem kell belőle sok,még kicsi csak egy kis női marékkal kell,majd később 1-1evőkanálnyi.Mennyi idős kb?

Zöldséget,gyümölcsöt 3hónapos kortól lehet adni,akkor is csak fokozatosan lehet bevezetni az étrendbe.Ha hozzászokott akkor egy nap 4-5félét lehet adni,de nem kell sokat,mindenből vágsz egy kicsit.

2012. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na húsvéti nyuszi.:/ Pedig azt hittem magtartod rendesen.
2012. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem, hogy marad-e... Így inkább nem is mondok semmit, mert sértődés lenne a vége. Csak azt a szerencsétlen állatot sajnálom :(
2012. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nyugodtan mondjad
2012. ápr. 6. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy állatot nem csak 2 hétre vásárolunk (fogadunk be).

Nézz körül az interneten, rengeteg nyuszis oldal van, ott pontosan leírják mit adj neki. Első körben széna + táp és legyen vize. Zöldet csak óvatosan. Ha kicsike még (valószínűleg igen) akkor ne nyúzd, hurcibáld, mert nagyon érzékenyek. Remélem megszereted annyira, hogy megtartod.

2012. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Akkor mondom!!!(nem az előző válaszoló vagyok)

H gondoltad azt h 2 hétig nálad lesz 1nyuszi és utána könnyedén megválsz tőle?mintha egy játék lenne?!nem beszélve arról,h semmit se tudsz róla?!!milyen érzéketlen ember vagy?!(nyugodtan lelehet pontozni)

2012. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megeszitek majd, vagy a mezőre teszitek meghalni?
2012. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!