Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A fiú vagy a lány tengerimalac...

A fiú vagy a lány tengerimalac szelídebb?

Figyelt kérdés
Szóval melyiket lehet jobban megszelidíteni? 2 lányt vagy 2 fiút vegyek?
2012. ápr. 10. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiúk néha büdösek mert rajtuk van a "kangörcs". Viszont ők a nagyobb arcok. Nekem 2 lány van. Szelídek szerintem bár a kivételt nem igazán szeretik de az előtte utána részt igen:D Szerintem ez nem annyira nem függő. Unokatesóm fiú malacai is kezesek voltak. Szoktatás kérdése. Ha foglalkoznak vele akkor mind a 2 nem szelíd lesz :) Természetesen vannak nem szelíd jellemű malacok is de azok is lehetnek fiúk és lányok is.
2012. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lány malacokkal könnyebb :-)

De a fiú malik tényleg nagy kópék :-)

Az elsőnek igaza van, szoktatás, törődés kérdése.

2012. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy fiú és egy lány malac is lehet ugyanúgy agresszív ha nem foglalkozol vele. Szoktatás kérdése. Nekem fiúcskám van, és nagyon bújós. Egyébként ha két fiút akarsz venni mindenképpen kettő picit vegyél, vagy úgy, hogy egy idősebb és egy fiatalabb.
2012. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kislányt ajánlok
2012. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!