Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti milyen sűrűn takarítjátok...

Ti milyen sűrűn takarítjátok a patkányok helyét?

Figyelt kérdés
van esetleg valami jó kis praktika a gyors szagosodás ellen? nagyon büdi már 1-2 nap után :S egy idő után egy helyre fog kakilni? mert ugye azt még ki lehet lapátolni sűrűn. de még csak 10 hetes és kakil minden fele
2012. ápr. 13. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek 2 évesek és pisilni mindenhová pisilnek, kakilni csak az alomba. Hetente ecetes vízzel átmosom a polcokat amik bent vannak, ez a húgykő elleni is jó!Almot 2 hetente cserélek teljesen alattuk.
2012. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te jó isten :O az már nagyon büdös lehet 2 hét után. az enyém pár nap után büdös, nemhogy 2 hét. 2 hét után már az egész ház bűzlene :S én hetente 2x takarítom mert nagyon büdi
2012. ápr. 14. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ecetes víz
2012. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És nem lesznek gyorsan büdösek!
2012. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kittay ***** válasza:
Én 2 hetente takarítom ki őket teljesen és addig nem lesznek büdösek .
2012. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy az értendjén kéne változatnod, nekem mikor túl sok fehérjét (tojás, sajt, joghurt, macskakaja) kapott, egyből büdi lett, és tényleg elviselhetetlen volt, egy kicsit vegára fogtam (magkeverék meg zöldség-gyümölcs minden mennyiségben) és egy pár nap alatt elmúl a szag,utána kaphatja a régi tápot, mostmár elég heti 1-2 alkalommal kilapátolnom a ganét, akkor is se a szag miatt, de ugye már mégse a kakis pisis alomba tapicskoljon a kis tökös..
2012. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Milyen almot használsz? Ha forgácsot, akkor ajánlom, szokj át pelletre, Corában pl. egész olcsón lehet kapni. (300 alatt van egy nagy zacskóval, ami kb 2-2,5 almozásra elég, a ketrectől függően). Ezzel a fapelettel TÉNYLEG 2-3 hetente elég takarítani. Sok patkányos ismerősöm van, szóval hiába más állatok, étrend, tényleg jó. 2 hét után is csak azért szoktam cserélni, mert sok benne a kaki, de a szagot teljesen megköti. Esetleg más nincs bent a ketrecben? Rongy vagy fából valami, amiben benne marad a pisi? Lehet, hogy az is büdös.
2012. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!