Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Írnátok pár dolgot a patkányok...

Írnátok pár dolgot a patkányok tartásáról? Jó őket tartani? Ha van és tudsz tegyélfel a tiedről képet lécci!

Figyelt kérdés
:)
2011. dec. 5. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Van egy pár a magtárban, baromi pofátlan állat, átrágja magát a betonon is, igazán vihetnél belőle, mert azt a méregdrága mérget úgy eszik, mintha a kedvenc kajájuk lenne.
2011. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Sok oldalon találhatsz róluk infót, csak be kell írni google-be, mindent leírnak. Személyes véleményem szerint nagyon okos kis állatok és szívósak is, én egyből beléjük szerettem, épp folyamatban van az első patkányom beszerzése.
2011. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Nagy és magas ketrec kell nekik de a lényeg a nagyon van ,kell nekik bele mászóág vagy létra , függőágy, meg amiben alszanak, meg csövek... Eni magkeverék vagy kifejezeten patkányok számára készitett kaja..én magkeverékel etetem öket meg gyászbogárlárvával mert az nagyon szeretik meg happy dog kutya tápot is kapnak néha néha aztis szeretik meg nagy ritkán de házi kosztot is kapnak imádják akor szoktak kapni még föthust , halat ,zöldségeket meg gyümiket , citrusféléket nem kapnak az nem tesz jot nekik. Ja és him ,nöstény...egyik sem büdösebb a másiknál a himek viszont bujosabbak ,ketöt érdemesebb tartani ugy joban érzik magukat és nagyon okos és vices álatok tanulékonyak igazi bohocok szerintem kiváló házikedvencek az egyik patim az mindig ad puszit és anyakamba szokot elaludni... ja és a kép az egyikröl [link]
2011. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
jah és forgács helyet a granulátumot ajálom alomként
2011. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infokat. Sajnos a képet nem tudom megnézi:(
2011. dec. 7. 18:24
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
ásóval vertem fejbe !!!!!! [link] Na ezt szaporítjátok ti b-ar.
2011. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Jajj , minek neked patkány ? Gyere át a pincékbe tele van velük ! Vidd el az összeset !
2011. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Nikike123 ***** válasza:
0%

Szia!

Én nem tartok patkányt,csak az anyukám.Szereti az állatokat.Ha te is szeretnél tatrani akkor készülj fel hogy :

-ha éhes megharap

-ha pl. egy hörcsöggel összezárod megöli a hörcsögöt.

Most nem jut eszembe több....ha a patkány kisebb , mint a hörcsög,és egy ketrecben vannak , készülj fel , hogy a patkányod csupa sebhely lesz. De ha a patkány nagyobb ,és egy ketrecpen vannak,reggelre a hörcsög el fog pusztulni.

( a hörcsög csak egy példa volt.)

2011. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Ki az a dinka aki összerakja hörcsöggel? Emiatt nem a Hörcsög vagy a Patkány az agresszív vagy a hülye, hanem a gazdája.

A patkány nagyon kedves állat, ha éhes nem harap meg, maximum nyalogat vagy rágcsál, ami egyáltalán nem egyenlő a harapással. A lány patkányom teljesen hiperaktív, nem túl nagy a ketrece, de folyton ki van engedve, ha itthon vagyok. Kb hetente takarítom, nem eszik túl sokat. Éjszaka néha hangos. A Sünimmel is barátkozna, csak Süni enm kedveli őt...meg senkit se.

HA valami még érdekel írj Priviben.

2011. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Baby Firefly válasza:

egyszer találtunk egy patkányt a belvárosi lakásunkban , meg kartuk tartani ezért megfürdettük,mert k+va büdös volt egyébként. aztáán beraktuk egy ketrecbe , megetettük eleinte jó volt neki meg nekünk is..

aztán másnap reggel a rászárdt hulláját találtuk meg két rács között, biztos megpróbált kiszabadulni.

tanulság : sztem nagyon büdös , ne tarts ! a patkány szeret szabad lenni , ne tartsd bezárva !

UI : vigyázz mert harap !

2011. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!