Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kis tanács kellene hörcsög...

SZISZULUSZ kérdése:

Egy kis tanács kellene hörcsög ügyben, most vettünk két hörit, elvileg egy alomból valók, de mindig verekednek, sajnos nem tudták megmondani fiú, vagy lány. Hogy tudom őket egymáshoz szoktatni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy! A hörcsög magányos állat!Folyton verekedni fognak és tépni egymást, akár fiúk akár lányok! két külön helyen tartsd őket és olvass utána a dolognak.
2012. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azonnal tedd őket külön, mielőtt még komoly bajuk lesz!!

Ne kockáztasd a kis életüket! A hörcsög egyedül érzi jól magát!

Tedd külön-külön ketrecbe őket.

2012. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudták megmondani, hogy fiú-e vagy lány? Az fasza. Hol vetted őket?

Az azért nem teljesen igaz, amit előttem írtak, a hörik egy része szereti ha van társa. Többször tartottam együtt höriket, és nem volt gond velük. De vannak összeférhetetlen állatkák is, te kifogtál két ilyet, úgyhogy inkább válaszd őket szét.

2012. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!Állatkereskedésben vettem....anno már volt hörcsögöm és párban,nem volt velük gond...utána olvastam,igaz,hogy magányos állat,de van amelyik szereti a társat,azt írták egyneműeket össze lehet rakni..megfigyeltük őket,úgy tűnik a házikón vesztek össze:)így azt kivettem,azóta nyugi van:)
2012. ápr. 14. 08:43
 5/5 Kirilla14 válasza:

Igen.. sajnos hajlamosak butaságon össze veszni:)

Egyébként nem igaz hogy a hörcsög magányos állat ne hidd el senkinek, ha veszekednek annak valami oka van, de legtöbbször nem az hogy nem bírják a másikat...

2012. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!