Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörénynek ketrec készíté...

Vadászgörénynek ketrec készítése házilag?

Figyelt kérdés
Szeretnék görit (régen már volt, de akkor udvaron tartottuk, most panelban vagyunk) és ötleteket gyűjtök ketrec készítéséhez. Ha tudnátok képeket rakni, azt megköszönném! :)

2012. ápr. 14. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem tudok olyan egyértelmű választ, de kérdezd meg a kisállat boltokba!!

Ha megfogadod a tanácsom, még azt mondom, hogy ne csak 1 vagy 2 boltost kérdezd!!

2012. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pl ha van egy régi ruhásszekrény amit nem használtok, könnyen át lehet alakítani. Polcokat teszel bele, megfelelő átjárókkal a szintek között (pl gégecsőt is berakhatsz, nagyon szeretik:). Az ajtókat dekopírfűrésszel kivágod, berácsozod (pontheggesztett ráccsal). Csinálsz egy alvósdobozt, és beraksz mindenféle függőágyikót, göricuccot - kész is a görénybirodalom:)
2012. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 LeGrady ***** válasza:

Mi készítettünk neki két szintes lakosztályt a szekrényben, de azt jelenleg csak raktárnak használja, inkább alszik egy felmosóvödörben. Nálunk ez egy szabad panel...


[link]

2012. ápr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elsősorban próbálok olyan görénykét befogadni, aki feleslegessé vált, ketreccel mindennel együtt.

De nagyon tetszenek ezek a szekrényből átalakított lakosztályok is! :)

2012. ápr. 15. 07:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Hnap én is teszek fel képet
2012. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez az enyém: [link]

De már nem ezt használom:)

2012. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tök jó! Láttam már valahol a neten, létezhet? :D

Amúgy most vettünk egy nagyobb ketrecet, amit a fressnapfban árulnak féláron. Most az lesz, nem kicsi, simán beleférek én is. :D Kipróbáltuk. :P

Aztán majd lehet, hogy még nagyobbat csinálunk neki, de még nem most lesz.

2012. ápr. 19. 00:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Az enyém saját készitésú,úgyhogy max pont ugyan ezt láthattad,mert több oldalon is fent van:)Milyen ketrecet vettél?Melyik van igy leárazva?
2012. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ami most igy le van értékelve az a Baldo flat 100-as ketrec:)De abba nem hiszem h beleférsz,de olyat én is vettem nekik,ha megyek velük kiállitásra akkor legyen:)Vagy ha esetleg jön hozzám ideiglenesbe göri:)
2012. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azaz, a baldo, 100x53x46cm. 6000 ft volt 12000 helyett.

És de, belefértem. :D

2012. ápr. 20. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!