Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm nagyon sovány....

A hörcsögöm nagyon sovány. Hiába adok neki egyre több kaját nem hízik. Mit tegyek hogy hízzon?

Figyelt kérdés
Nem a kora miatt van,mert még egy éves sincs.
2012. ápr. 14. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy beteg?

Mert nekem volt régebben egy olyan hörcsögöm, aki egyre jobban fogyott és fogyott, aztán idő előtt meghalt sajnos. :( Akkor a doki arra gondolt, hogy valami belső élősködője van ami eleszi tőle a kaját, kapott injekciót, de hiába, ezek szerint nem az volt a baja. Szerintem bélelzáródása lehetett ezért fogyott és pusztult el, ezen nem lehetett volna sajnos segíteni már. :(


De remélem, a te hörid nem beteg!!

Csak egyszerűen ilyen az alkata. Nekem is van olyan hörim, aki sovány, ilyen a testalkata, bármennyit is adok neki enni. Többnyire a fiú höriknél van ez, ők szoktak ilyen soványkák lenni.


Szerintem adjál neki sok napraforgómagot, diót, mogyorót, sajtot, banánt, rengeteg magkeveréket. Ezek hízlalnak. Hátha segít. De az is lehet, hogy tényleg csak ilyen a testalkata és nem fog hízni.

2012. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az egyik hörim...Ő is kapott inyekciót, de nem segített és a végén el kellett altatni:( Valószínüleg daganatos volt, ami nagyon sokszor előfordul a hörcsögöknél...:( Az osztálytársamnak is ez volt a höriével.

De tényleg lehet, hogy csak ilyen az alkata, de szerintem vigyeg el állatorvoshoz mindenképpen!

2012. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!