Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem párosodnak hörcsögei...

Hörislali kérdése:

Miért nem párosodnak hörcsögeim? Milehet a baj? Miért verekedtek össze a végén? A többi alul A hörcsögöm lehet homosexuális?

Figyelt kérdés
Öszerektem 2hörcsögöm!Egy fiut és egy lányt!Csak szaglászta a fiu pedig a lány lelapult és feltartott farokkal várta a fiut!A fiu csak szaglászta!5perc elteltével összeverekedtek!Gyors szétszedtem õket mivel ijjedõs vagyok!!A lányt tettem a fiuhoz ahogy kell!

2012. ápr. 12. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nálam is valami ilyesmi történt anno. Egyszer hoztam egy nőstény hörit a két fiúmnak. Mindkét hím kapott egy napot, hogy kicsit élvezkedhessen a nősténnyel. Mindenképp tovább akartam ugyanis örökíteni a génjeiket, mert két csodálatos állatka volt. Náluk is a lány felkínálta magát, de valamiért a fiúk megijedtek, és kellett pár óra, mire párosodni is mertek vele, előtte csak nyalták őt. :D Szóval szerintem próbálkozz még, hátha összejön, ha nagyon szeretnél kölyköket.
2012. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!