Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok! Volt már valakinek...

Nyuszisok! Volt már valakinek a nyuszijánál az éves védőoltás után valamilyen gondja?

Figyelt kérdés
Pénteken délután kapta meg a nyuszink a pestorin mormyx-ot, szombaton este felé már alig mozdult, csak fekszik, hunyorog, remeg, nem eszik, de iszik néha egy-egy kortyot. Este felé megnézi az állatorvos, de érdekelne, hogy másnál is jelentkeztek oltás után ilyen reakciók? Vagy lehet, hogy teljesen más baja van? (ősszel már kapott oltást, akkor volt pici nyuszi, akkor 2 részletben kapta meg, és semmi baja nem volt tőle)

2012. ápr. 15. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyémnek nem volt semmi baja.Jobbulást a nyuszinak.:/
2012. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi gond oltás után. Szegényke :( Azért majd írd meg légyszi, mit mondott a doki, mert érdekelne, mi lehet a gond, főleg, ha az oltással volt valami, mert mi is 2 hét múlva megyünk a kombináltra.
2012. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére öt óra felé kezdett észhez térni szegényke. Lázas volt, azért remegett és kereste a hideg kövön a fekvést. (hiába tettem alá a szőnyeget, lemászott róla a kőre :( ) De öt körül feltápászkodott, bemászott a ketrecébe és rágcsálni kezdte a szénát. Aztán szépen, fokozatosan jobban lett. Azért elszaladtam vele a rendelőbe, megmérték a lázát, már nem volt neki. Oltás mellékhatás lehetett. Sajnos ő így reagált rá, ezer nyusziból ő volt azaz egy. Most már jól van, épp egy karalábélevelet rágcsál! :) Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 15. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól van :) Jól rá tud ijeszteni néha az emberre a kis szőrös :) Az enyém is szeret ijesztgetni sajnos :)
2012. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen! :) Remélem egy jó időre kiizgultam magam miatta, és nem lesz most már baja! Aztán egy év múlva meg a köv. oltásnál meg szétidegeskedhetem magam, de ebbe nem is akarok még belegondolni sem!
2012. ápr. 15. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jövőre szólj előre a dokinak, hogy tavaly ez történt az oltás után, hogy tudjon róla. Hátha tud mondani valami okosat
2012. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen így lesz! :)
2012. ápr. 15. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!