Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SZEGEDEN hol árulnak tengerima...

SZEGEDEN hol árulnak tengerimalacokat?

Figyelt kérdés
tenyésztők és kereskedések is egyaránt érdekelnének
2012. ápr. 15. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Harap utca 3 alatt.
2012. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szegeden nincs is ilyen utca.
2012. ápr. 15. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Szegeden van két Trópus kereskedés, a legutóbb ott láttam tengerimalacokat, de nincs tapasztalatom, azzal kapcsolatban, hogy mennyire egészségesek. Valamint a Tesco extrában is van kereskedés, viszont én ott nem ajánlom, hogy vegyél.

Volt régebben Hódmezővásárhelyen egy tengerimalac tenyészet, de ha jól emlékszem megszűnt. Valamint Tápén is volt, de mivel, mikor újra kerestem a honlapot, és nem találtam, feltételezem, az is megszűnt, onnan még én is vettem egy malacot.

2012. ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajnóczy utca, Aranyhal kisállat kereskedés
2012. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18:12-es vagyok, ezen a helyen vettem mindkét tengerimalacomat, egészségesek és szépek :)
2012. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Trópust nagyon NEM ajánlom.

1. A Petőfi sugárúti boltjukban egyszer láttam, hogy gombásak a malacok. Foltokban hiányzott a szőrük, nagyon csúnyán néztek ki.

2. A Vedres utcában vettem egyet, kifejezetten lányt kértem, mert egy idős lánymalac mellé vettem társnak. Otthon kiderült, hogy fiú... (szerencsére időben, és nem vemhesült az 5 éves lány malacom, de nagyon aggódtam miatta, mert nem valószínű, hogy ilyen idősen túlélte volna az első ellését)

3. Visszavittem a boltba kicserélni. Adtak helyette egy lányt, két hónap múlva született két kismalaca. (Pedig két hónaposan vettem.)

2012. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

06:35-ös vagyok

Utolsó: Biztos igazad van, én írtam, hogy a malacokkal ott nincs tapasztalatom, én halakért járok oda, és eddig mindig segítőkésznek tűntek az eladók. De amit írtál, az bizonyítja, hogy márpedig kereskedésben nem szabad/nem ajánlott venni. Mikor nekem volt két malacom, akkor az egyiket ajándékba kaptam ismerőstől, a másik pont az állatkereskedések miatt tenyészetből jött...

2012. ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18:12 ott vettem épp csak 3 hetes volt :)))) és köszi mindenkinek
2012. ápr. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!