Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacod harapott már meg?

Tengerimalacod harapott már meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordult, mikor régóta volt a kezemben, és már nagyon mehetnékje volt, akkor az ujjamba harapott. Bár én ezt nem is nevezném harapásnak, inkább egy kicsit megcsípett. Fájdalmasan soha, sérülést meg pláne nem okozott.
2012. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen de sosem ugyanaz :), egyszer az egyikük veszélyben érezte magát, én még akkor nem értettem a jelzéseit, és meg akartam fogni. Ő nem akarta és ezért megharapott. Aztán egy másikuk tévedésből, mert zeller volt a kezemben, és azt hitte, hogy nem jut neki, emiatt előre furakodott a többiek mögül és belekóstolt a kisujjamba. Mentségére szolgáljon, olyan bűnbánó képet vágott hozzá, hogy a vérző ujjam ellenére is kacagnom kellett.
2012. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha(11 év malacozás után).
2012. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
25%
Igen!Nem ajánlom hogy téged is megharapjon ha éhes és benyúlsz hozzá könnyen megharaphatja az ujjad olyan a hangja mikor megharap mintha répába harapna.:D
2012. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak csipkedni szokott, ha szeretné hogy letegyem. (Csak akkorát harap, ami épp nem vérzik, de azért fáj.)
2012. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!