Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terráriumra szeretnék szökésbi...

Terráriumra szeretnék szökésbiztos tetőt, ami jól szellőzik és esztétikus is. Itthon nincs semmi ami megfelelne, fogalmam sincs milyen boltba keressek és mit. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért kellene inkább ketrecet vagy boxot venni és akkor nem lenne ilyen gond. A terrárium amúgy se jó, mert nem szellőzik megfelelően és még mászni se tud szegény kis állat! Neki fontos lenne, hogy mászhasson is, hogy legyen emelete!
2012. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy háló.
2012. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most olyat szereztem az egereim terrájára, hogy ilyen kerek lyukacskás fémlap. Ez elég erős és merev, jól szellőzik, rá tudtam aggatni a mókuskereket is. Mondjuk nemtom esztétikus alatt mit értesz, de szentem ez nem olyan csúnya. :D

Amúgy 1. válaszoló: terrába is lehet polcokat ragasztani, meg mindenféle fát rakni amin mászkálhatnak. Nálam két üvegpolcuk is van futóegereimnek. Sokkal jobban szeretik a terráriumot, mint a ketrecet.

2012. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi azt kihagytam, hogy állatkereskedésből szereztem fémlapot, ott rendelték nekem. De ilyen Obi meg Praktiker meg barkácsboltokban is lehet találni ilyesmit.
2012. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!