Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terráriumra hogy lehet felszer...

Terráriumra hogy lehet felszerelni az önitatót?

Figyelt kérdés
Lehet erre a célra itató tartót, vagy valamit kapni? Mi a pontos neve és hol lehet kapni?
2009. dec. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Terráriumra sehogy, hacsak nem akarsz lyukat fúrni az oldalára.
2009. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami itató tartóval csak fel lehet rakni...
2009. dec. 28. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan itatónk van, aminek a fenekén (ha a helyén lóg, a tetején) van egy műanyag fülecske, ahová be lehet fűzni a függesztő drótot és azzal a terrárium falára (az üvegfal tetejére) lehet akasztani. Igaz, hogy az eredeti függesztő drót többnyire túl rövid, de egy hosszabb darabot bárhol tudsz szerezni (apu, jófej szomszéd, barkácsbolt). Fressnapfban vettük, olyan 4-500 Ft volt.
2009. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ahogy a 2. válaszló irja. Nekem is terráriumban vannak, itato nekem is ugy van, ahogy irja.Drotot tettem a végére olyan hosszabbat és tökéletes :) nekem volt külön, ami terráriumba valo, az a tapados féle, de az olyan kicsi volt, hogy 1 nap vagy 5x kellett tennem vizet.
2009. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk ilyen öntapadós volt olyan amit bekell nyálazni az olyan 600ft
2010. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni öntapadósat is, azokat fel kell cuppantani:D

www.allati-fincsi.hu itt van ilyen.

2010. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
öntapadóssal
2010. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!