Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Darázs volt a nyúltápban!?

Darázs volt a nyúltápban!?

Figyelt kérdés

Ma reggel kapott tápot a nyuszóm, és kb 1 órával az után, hogy befejezte a kajálást, kivettem tőle a tálkáját, és egy döglött darazsat találtam a táljában. Eléggé kiszáradtnak volt, 100%, hogy a tápban volt, mert a szobába nem tudnak ilyenek bejönni, mindenhol szúnyogháló van. (Meg észre is vettem volna, mivel rettegek a darazsaktól). Látszólag nem is harapott rá, csak ott volt hagyva a tálkában. Már több, mint 2 órája, hogy evett, úgyhogy azóta már látni kellett volna rajta, ha esetleg megszúrta volna vagy valami, ugye? Meg tudja egyáltalán szúrni egy döglött darázs??

Gyanítom, hogy a fressnapfos kimérhető tápban lehetett, bár nem lehetek benne teljesen biztos, mert a kajás dobozban összekevertem egy másik táppal plusz a szentjánoskenyeret is hozzáöntöttem, szóval 3 dolog volt összeöntve és bármelyikben lehetett. Csak azért gyankszom a fressnapfosra, mert az a boltban nyitott dobozokban van a másik táp meg a szentjánoskenyér pedig zárt csomagolásban...



2012. ápr. 17. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és utána rögtön kiöntöttem az egész tápot egy tálba és szinte szemenként átválogattam, de szerencsére nem volt benne semmi más nem odaillő dolog
2012. ápr. 17. 12:33
 2/4 anonim ***** válasza:

kicsi rá az esélye, h több is volt benne. szerinte nyugi, semmi baja, főleg akkor nincs baja ha ugyanolyan mint szokott lenni:)

Otthagyta, nem ette meg ez a lényeg, de a döglött darázs sztem nem szúr mert már össze van száradva és porlik:) nyugi

2012. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A döglött darázs már nem szúr, de az elég fura, hogy a nyúltápba belekerült. Szerintem a te eseted nagyon ritka. :)
2012. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is van egy 2 éves nyuszim,én is nyúltápot sdok neki,nem magvakat!én is találtam benne már bogarat,de semmi baja nem lett.szerintem te se aggódj!!nem lesz semmi baja a nyuszikádnak :))
2012. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!