Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kifutót csinálnátok...

Milyen kifutót csinálnátok törpehörcsögnek? Miből?

Figyelt kérdés

Van négy dzsungim, és sajnálom őket, hogy a ketrecben vannak. Igaz, ez a legnagyobb változat, ami nekik jó, de gondolkodtam már a csöves megoldáson is, de így is van 3 ferplast ketrecem, egyik nincs használatban, de mindegyik ugyanaz a méret, és nem akarok még 2 ketrecet venni, olyat, amiben cső van.

Így egy kifutóra gondoltam, mert a labdát már unják, csak ülnek benne, de látom hogy jönnének ki. Csak azt nem tudom, hogy miből, és hogyan tudnám elkészíteni a kifutót. Tudtok tippeket adni? Vagy hogy hol tudnék ilyet készen venni?

Bármilyen tippet szívesen fogadok!


2009. jún. 19. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hol laksz, de én mondjuk a Fressnapfban találtam törpehöriknek való, rácsos kifutót. Olyan 1 méter átmérőjű, és olyan, hogy nem tudnak kimászni.

Most jobb ötletem nem igazán van. :)

2009. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát... kisvárosban lakom, környező állatboltokban semmit nem találtam, meg én 1 méter átmérőnél is nagyobbat szeretnék. Ma arra vetemedtem, hogy elengedtem a szobámba őket. Majd előjönnek:) Meg fogni meg tudom őket, csak sok helyre elbújhatnak:)
2009. jún. 20. 21:27
 3/11 Salx Narval ***** válasza:
Udvari vagy szobai kifutóra gondolsz? Salx Narval
2009. jún. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Leginkább szobaira. Gondolkoztam udvarin is, de félek, hogy valamit felszednek a földről odakint.
2009. jún. 21. 12:26
 5/11 Salx Narval ***** válasza:
Nem értem rá sajnos, ha még itt vagy jelezd és megbeszélhetjük a dolgot.
2009. jún. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt vagyok persze, figyelem folyamatosan, ír-e vki vmit. Most egy 1m x 1m s dobozban vannak, de a fiúmnak ez is kicsike:)
2009. jún. 24. 23:57
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
Ami azt illeti ez a méret tökéletesen megfelelő, de ti tudjátok. Nézzük elsőnek a szobait.A sajátomat írom le.Egy kis kézügyesség szükségeltetik az elkészítéséhez.Én egy 60x100cm-es asztalkát használtam tartónak, ennek a tetejére építettem egy keményfa vázas szekrénykét,ugyan ebben a méretben.Három 25cm magas szintet alakítottam ki, így növeltem meg az alapterületet.A szintek között az átjárást, egy ferdén behelyezett 5cm széles fatörzs biztosítja.A szekrény oldala zárt fa az eleje, oldala, teteje 1x1cm horganyzott, vasboltban beszerezhető ketrecrács.Minden szint előtt fakeretes nyitható rács van és a szintek is fakeretes rácsok, amelyeket az ajtó kinyitása után ki lehet húzni mint egy fiókot.Az átláthatóság miatt kell rácsnak lennie a szinteknek no meg a kaki miatt. Rossz nekik a járás rácsokon, ezért fakéregből kis utakat helyeztem el rajtuk.Minden tárgy mászóka fából, gyökerekből, és kókuszhéjból készült. Ha ezekre is kíváncsi vagy leírhatom. A legalsó szint az egyetlen ami teljesen fából készült és szintén kivehető,ennek a fenekére macskaalom van szórva és rajta kamillás forgács. Nos egyenlőre ennyit.Ha gondolod írhatok a berendezésekről,játékokról, szükségleteikről.Ha viszont a hely nem probléma, akkor csináljatok egy tetszés szerinti 25-30 cm magas fa karámot és a tetejére a fent említett rácsból egy fedelet, ami levehető.
2009. jún. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tehát azt akaard hogy tudjuon futni a hörid?
2009. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs rosszul írtam tehát hogy tudjon futni a hörid?
2009. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert nekem is van hörcsögöm és ő se tud nagyon mozogni a csak a mókus kerégben de már árulnak a boltokban futógömböt amibe belerakod a hörit a gömbe és szabadon tudod ereszteni a lakásba. szóval nem fér be a lukakba meg ilyen helyekre közbe élvezi hogy futhat. nem kell mindig nézned hogy merre szalad meg ilyesmi
2009. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!