Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac! Most mit tegyek?...

Tengerimalac! Most mit tegyek? Nemsoká túl késő lesz!

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy anyám tengerimalaca folyton a sarokban gubbaszt, és amikor benyújtok neki valamit csak a társa jön oda. Aztán reggel megfogtam, és éreztem hogy csont sovány!!!

Megnéztem még egyszer hátha eszik valamit, de semmit amit eddig annyira szeretett. Felhívtam anyám, és elmeséltem neki, de arra csak az volt a válasza hogy "észrevettem én is hogy nem eszik annyit"...de hát most én mit csináljak vele" .....

Igazából nem is foglalkozik velük, csak megeteti őket és semmi más! Nem tudom mi a fenéért vette meg őket... Sokszor én adok nekik, mert elfelejti, csak hát nekem nincs rájuk annyi időm mert van 2 csincsillám és 2 degum, velük sok időt töltök.

Nem is vinné el állatorvoshoz, semmit nem csinál vele, mert azzal jön hogy nincs pénz...de én ezt nem bírom nézni ahogy folyamatosan romlik az állapota, nem tudom elviselni hogy itt van és nem tudom elvinni az állatorvoshoz:S...


2012. ápr. 18. 14:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A malackának daganat volt a nyakában, semmit nem tudott lenyelni. Sajnos elpusztult...


Köszönöm a válaszokat!


Utolsó válaszoló: legtöbbször én is a hétvezér utcába járok, meg vagyok velük elégedve. Igaz volt olyan amikor a csincsillámat vittem oda, sokszor megvizsgálták mire egy másik orvosnál kiderült hogy fogrendellenessége van. (őt el kellett altatni, hónapokig küzdöttem érte, de már nem lehetett volna segíteni rajta) Pedig a hétvezérnél többször is a szájába néztek. Azóta kissé tartózkodok visszamenni.

2012. ápr. 22. 21:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Hétvezér utcában ki vizsgálta? Tudsz ajánlani jobb helyet? Az enyémnek csak a körmével volt baja, az egyik malacomnak annyira erős körme van, hogy nem tudom levágni neki. Lassan megint vinni kellene majd. Van esetleg ötleted, hogy Szegeden hol tudnám manikűröztetni? :)
2012. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!