Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet fürdetni a dzsungáriai...

Lehet fürdetni a dzsungáriai törpehörcsögöt ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Lehet! Engedsz lavorba, mosdókagylóba, nagyobb edénybe vizet, SEMMMI KÉPPEN SEM TÚL HIDEGET VAGY MELEGET, HANEM LANGYOSNÁL EGY NAGYON KICSIVEL(!!!) MELEGEBBET! Belerakod óvatosan a vízbe, majd hagyod, hogy úszkáljon egy kicsit! Mikor úgy látod, hogy fárad, akkor kiveszed és azonnal betakarod egy törölközőbe, óvatosan dörzsölgeted a bundáját!
2012. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hogyha a vizbe megdermed és elkezd piszkitani akkor vegyem ki szoval ilyenkor nem fog sokkot kapni?
2012. ápr. 19. 18:58
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

NAGYON FONTOS, HOGY NEM HAJSZÁRÍTÓVAL SZÁRÍTOD MEG, DE AZ IS , HOGY MEGSZÁRADJON TELJESEN, KÜLÖNBEN MEGFÁZIK ÉS MEGHAL!! AZ IS NAGYON FONTOS, HOGY VÉGIG FIGYELD FÜRDETÉS KÖZBEN, EGY PILLANATIG SE HAGYD EGYEDÜL!!! Egyébként nagyon aranyos amikor úszik, de az is lehet, hogy nem akar úszni, és akkor ki kell venni! Az én hörim például nem szeret úszni, mindig

ki akar jönni, szóval akkor csak 1-2 percig hagyd a vízben! Nyáron hamar megszárad, de télen mégegyszer figyelmeztetlek, hogy nagyon figyelj rá oda, hogy teljesen megszáradjon!!!!:)

2012. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem baj ha belepiszkít, nem kap sokkot, de óvatosan helyezd bele a vízbe!
2012. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Minek akarod fürdetni? :O

Mi ez az új hülye szokás?! Tele van ilyen videókkal a YouTube is...Nehogy már elhidd, hogy a hörcsög szeret úszni!

2012. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyes hörcsögök szeretnek úszni, mások nem...személyiségtől függ. Nekem az egyik imádott fürdeni a másik meg utál!
2012. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy megfürdetted már a höridet?:)
2012. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen már probáltam fürdetni de nagyon ki akart mászni ezért kivettem és többet nem is probűlkozom
2012. máj. 5. 07:45
 9/16 A kérdező kommentje:
valaki tud olyan helyet ahol esetleg vigyázznak a hörcsögökre 1-2 hétre nyáron nyaralni megyünk de a hörcsögöt nem tudjuk magunkal vinnni
2012. máj. 5. 07:47
 10/16 A kérdező kommentje:
inkább 4-5 napra
2012. máj. 5. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!