Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Papagáj vagy tengerimalac?

Papagáj vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Érdekelne elsősorban, hogy melyikkel lehet jobb kapcsolatot kialíatani? A tengerimalaccal milyen dolgokat lehet csinálni mondjuk a simogatáson kívűl? És a papagájal?
2012. ápr. 19. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A tengerimalacnak vágni kell a körmét, 1-2 hetente és fürdetni félévente. Ki lehet venni, simogatni és futtatni. Ápoláshoz még hozzá tartozik, hogy ha hosszú szőrű, lehet fésülgetni naponta. Igaz sok vele a teendő (pl. karomvágás, fésülés), de szerintem a tengerimalac jobb választás lenne ebből a célból (a jó kapcsolathoz). A papagájról nem tudom, régen volt nekünk több, de "jobb kapcsolatot" nem alakítottam ki velük. Szóval inkább tengerimalac :))
2012. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm!
2012. ápr. 20. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő szenzációsan jófej.Azt mondják ha párban vannak kevésbé figyelnek az emberre,de ugye az meg nem jó ha egész nap egyedül vannak otthon amig mi el vagyunk.

Szerintem mind a két állatka jó választás,a malacot lehet dögönyözni és fütykoncertet ad ha hazaérsz,de a madár is jópofa és ha kiengeded vicces ahogy repked a lakásban.

2012. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem van egy tengerimalacom és egy papagájom szóval jó kérdést tettél fel.Nekem a papagáj jobban bejön,de előre is elmondom hogy mind a ketten társaságkedvelő állatkák,és ők ketten nagyon elvannak egymással.Jó barátok szóval ha lehetőség van rá mind a kettőt vegyétek meg mert nem bántják egymást és inkább csak szórakoznak :D
2012. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm. Még válaszokat. : )
2012. ápr. 22. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Te kis telhetetlen :)

Milyen évjáratú és nemű kérdező tetszik lenni?

2012. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából a ragaszkodóbbat akarom megvenni. :)
2012. ápr. 22. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél kutyát.Olyan sokat azért ne várj ezektől az apró jószágoktól.Nekik te nem leszel sem a társuk,sem a barátjuk.Megszokni meg fognak,nem fognak félni tőled de ennyi.Ragaszkodni sem fognak.
2012. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!