Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyuszim és most lesz...

Van egy nyuszim és most lesz majd egy csincsillám. Fiút vagy lányt vegyek? És ha kiengedem őket akkor összeverekednek majd?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben inkább fiú csincsillát vennék, mert az egyik ismerősöm, aki hobbi szinten tenyészti a csineket, azt mondja, hogy a fiúkat általában könnyebb kézhez szoktatni. A nyúl és a csincsilla nem biztos, hogy jól ki fog jönni egymással, én nem raknám őket össze.
2009. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nyúltól függ minden a csincsilla barátságos, nem bántana semmilyen állatot.
2009. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok. valóban kezesebbek a hím csincsik veled szemben
2009. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már harapott meg csincsilla durván nyuszinózit.... Ne engedd együtt őket, együtt lakni főleg nem. És nemcsak azért, mert teljesen különböző az étkeztetésük. Csincsilla természettől függ, hogy kezes vagy nem kezes. Nekem van kezes és nem kezes fiú csinem, pedig teljesen egyformán foglalkozom velük.
2009. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mivel nekem is jó pár csincsim van
2009. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem engedem őket össze biztos ami biztos, jobb a béke, amúny nekem is kezesebb a fiú csincsillám
2009. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!