Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim ha benyúlok a...

A nyuszim ha benyúlok a ketrecébe szétkarmolja a kezem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez csak átmeneti állapot vagy már így marad? És nem lehet valahogy leszoktatni róla? Mért van ez?

2 napja csinálja. Benyúltam, hogy eligazgassam a forgácsot és belekapott a kezembe. Megpróbáltam tárgyakkal benyúlni és azokat is ugyanúgy megtámadja. Segítsetek :D



2012. ápr. 25. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőstény?Mennyi idős?Kint hogy viselkedik?
2012. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nőstény és ivarérett is akkor valószínűleg azért,mert védi a területét.
2012. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 hónapos nőstény. Amikor kiengedem teljesen normális, szelíd csak a ketrecbe csinálja.
2012. ápr. 25. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénk is hasonlóan viselkedik, ha a férjem benyúl hozzá, sírdogál. Velem egyátalán nem ilyen. Lehet, hogy te is rosszul nyúlsz hozzá, mint a férjem? Vagy csak nálánál lejjebb valónak tekint.
2012. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne nyúlj be a ketrecébe
2012. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A nyúlhoz hozzá se nyúltam a ketrecben, csak a forgácsot igazgattam el. De akkor valószínű csak a területét védi.
2012. ápr. 25. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a területét védi - ez normális viselkedés náluk. Ne nyúlj a ketrecébe olyankor, amikor bent van. :)
2012. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük az érdemeleges hozzászólásod!

Moderátoraink nem sokára törlik válaszod.

2012. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!