Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen zöldségeket/gyümölcsöke...

Milyen zöldségeket/gyümölcsöket ehetnek a tengerimalacok?

Figyelt kérdés
Nem sokára kapok egy tengerimalacot, és bár sok oldalt elolvastam, mégsem találtam pontos választ a következő kérdésemre; KONKRÉTAN milyen zöldséget és gyümölcsöt fogyaszthatnak?? Tudom, hogy 'k' betűseket nem, de kérlek segítsetek!!! Köszönöm előre is a gyors válaszokat! 14/L
2012. ápr. 30. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

répa,alma,kígyó uborka,fű,saláta,paradicsom,paprika,retek

az enyémek ezeket szeretik:)

2012. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elvileg retek levelet is
2012. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2012. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most, hogy egyre több a zöldség-gyümölcs én ilyeneket adok nekik: répa, zeller, paprika, paradicsom, petrezselyem, retek (de csak kevés), uborka, cékla, csicsóka, mángold alma, banán, eper, ha majd lesz lehet adni barackot, szilvát, meggyet, cseresznyét, körtét. A salátát lehetőleg kerüld el, mert egyrészt kevés tápanyagot tartalmaz, másrészt az összes nitrátot begyűjti magába, ami végzetes lehet a malackákra. Egyébként minden zöldségre, gyümölcsre érvényes, hogy csak keveset adj belőle, amennyi 15-30 perc alatt elfogy. A maradékot vedd ki, mert csak rothad.
2012. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Főleg az utolsó kommentelőnek! :) de mindenkinek is!
2012. ápr. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!