Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörényeknek jó a...

A vadászgörényeknek jó a pellet alom? Az egyáltalán milyen?

Figyelt kérdés
Még sosem használtam,azt sem tudom milyen.ez porosodik?Csak azért gondoltam,hogy ez jobb lenne,mert nem tapad a lábukra és nem hordják szét,vagy az a pisitől szétmállik,olyan szaga van mint a forgácsnak?
2012. máj. 1. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rápisilnek, akkor megszívja magát, ha pedig rátaposnak arra ami felszívta a pisit, porrá omlik szét. Sokkal jobb szagfogó, mint a forgács. És tovább is kitart.
2012. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lasius ***** válasza:

Szia

Én nem ajánlom. Bár értem a problémádat de a csomósodó macskaalmok és a rendszeres takarítással kivédhető.

A legjobb ár érték arányba az Aldiban kapható almot ajánlom.

2012. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a fit+fun bioclean macskaalmot használom,de láttam,hogy Amerikában meg sok más helyen pellethez hasonló almot használnak,ua. olyan alakú,az vajon akkor mi lehet?bár szerintem itt nálunk olyat nem árulnak:/
2012. máj. 1. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pellet, amit láttál. Jó a pellet is, kinek mi válik be. Nekem süni alatt pellet van most, de van cicaalmos tálja is.

Próbáld ki szerintem egész nyugodtan. A pellet a pisi szagát nálunk teljesen megfogja, a kaki meg mindenhogy büdös.

2012. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!