Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik a pellet alom előnyei?...

Mik a pellet alom előnyei? Jobb, mint a faforgács?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen állathoz?

Nekem a nyuszim wcjében van pellet,sokkal jobb mint a forgács.Egyrészt a szagok miatt,másrészt ha belemegy a forgácsba,majd kiugrik mind ráragad a lábára és olyan lesz a keterec,szoba.A pellettől viszont nem.

2012. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tengerimalac alá is jó lenne szerintetek?
2012. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
és hörcsög alá?
2012. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem ér,én kérdeztem elöbb :))))

Szóval malacka alá :) ?

2012. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én degu alá tenném xD
2012. ápr. 21. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
hörcsög alá nem hiszem hogy jó mert a hörik bujnak bele a forgácsba és a pelletbe nem lehet sztem nem lenne kényelmes neki :D macskának is jó :) degud, cocit nem tudom :D
2012. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tengerimalacnak nem jó,mert az kemény a puha talpának és felsérti. A pelletre fürdőszobaszőnyeget szoktak rakni,úgy már használható malacnak is.
2012. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez hülyeség.A pellett sokkal finomabbra darált és puhább mint a forgács.Pont ez volt az egyik ok h lecserélem a forgácsot,mert amikor szedtem ki a zacskóból,akkor mindig szúrta a kezem a sok szálka s gondoltam akkor neki milyen lehet egész nap ebben lépdelni...a másik a por volt.A pellettben nincsen por egyáltalán.
2012. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A pellet préselt forgács. Kis hengerekre préselt és kemény. Ha te erre rárakod a malacodat...
2012. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nincs hörim csak nemtudtam elképzelni h azokon a kis hengreken az pöttöm tappancsával kényelmesebben tud mászkálni .. :)
2012. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!