Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen tengerimalac fajtát...

Milyen tengerimalac fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
sima rövidszőrűt, vagy rövidszőrű rozettásat
2012. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a simaszőrű, háromszínű (fehér-barna-fekete)tetszik a legjobban. A kismalacai között van kétszínű is, ugyanúgy a szívemhez nőtt ő is.


Szerintem menj el egy pár kereskedésbe (vagy tenyésztőhöz) és ha úgy érzed, hogy az egyik valami megmagyarázhatatlan okból jobban tetszik a többinél, akkor fajtától függetlenül ő a te malacod!

2012. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) minden fajta ugyanúgy viselkedik?
2012. máj. 2. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:

persze:)

ajánlom ezt az oldalt: gemon.ro

2012. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt :)Attól félek hogyha két tengerimalacot veszek az egyik kevésbé szelídül meg mint a másik. :S Hörcsögeimnél is ez volt. Ettől ne tartsak?
2012. máj. 2. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:

"Attól félek hogyha két tengerimalacot veszek az egyik kevésbé szelídül meg mint a másik"


Ettől ne félj, alapból szelídek. Egymás közt az elején eldöntik, hogy ki a főnök, és onnantól rend van. A nagyfőnök meg úgy is te leszel.

2012. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm :)
2012. máj. 3. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem angol bóbitás van :) 2 fiú! Nagyon aranyosak a kis bóbitákkal a fejükön! Mindenképp tenyésztőtől vegyél! Hallottam pár dolgot, hogy kereskedésekben milyenek vannak!
2012. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!