Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most hogy jön a meleg, milyen...

Most hogy jön a meleg, milyen rongyot raktok a malackáitok alá, ami nem melegíti majd annyira, és szeretni is fogja?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 10:40
 1/6 anonim válasza:
Én nem mertem rongyot alárakni, mert féltem, hogy megrágja és lenyeli. Inkább fabrikáltam egy asztalt/teraszt és azon adtam neki enni. Sokat pihent rajta mert fából készült és elég hűvös volt. Ha meg felmelegedett akkor kitúrta az almot és ráfeküdt a hideg műanyag tálcára.(Ketrecben tartottam mert az kevésbé izzad be és jobban jár a levegő!) De volt olyan is, hogy az itatóból mellécsepegett víztől átitatódott forgácsra feküdt rá. Szerintem nem kell félteni, feltalálja magát. :) Amúgy nyáron a nagyobb melegekben 30 fok fölött volt a szobámban.
2012. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ha túl meleg van, egy félliteres üvegben fagyasztok vizet, becsavarom egy ronggyal és azt teszem be nekik. Jó hideg :)
2012. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem most van bent neki vékony párna,ebben a melegben is azon alszik :) Ha már tényleg tartósan kánikula lesz,akkor nyáron rakok be neki egy db csempét vagy járólapot,arra majd ráfekhet,ha akar. Én még most nem foglalkozok a jeges palackokkal,majd nyáron.
2012. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a járólapot javaslom, én még azt is cserélgetni szoktam. Amikor felmelegszik kiveszem és megy egy vödör hideg vízbe. A ketrecet igyekszem minél hűvösebb helyre rakni napközben. A kánikulai napokon nekem is jön a fagyasztott vizespalack.
2012. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :)
2012. máj. 1. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg malackáról van szó, akkor adj neki lehetőséget "firityölni" valami kis medencébe, vagy a tusolótálcába.

Utálják a patyolattisztaságot.

2012. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!