Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akkor most vajon mit érez...

Akkor most vajon mit érez irántam a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
Nagyából engedi hogy simogassam, elveszi kezemből a szotyit, láthatóan nem fél. Amikor belógatom a kezem a ketrecébe, barátságosan megszaglász, aztán megharap. Nem erősen de azért pici sebecske marad utána. Inkább csípésnek tűnik, de ha nem húznám ki a kezem, lehet hogy komolyabb lenne. Akkor most fél tőlem, vagy mi? Volt tengerimalacom, az is elkapta a kezem, de nem harapott meg, csak megnyomkodott, akkor azt mondták nekem, hoyg szeretetből teszi. A törpehöri is?

2012. máj. 8. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt érzi irántad h "te adod nekem a kaját és most miért nincs nálad"
2012. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolat:D
2012. máj. 8. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mivel nem erősen harap meg, nem félelemből teszi, hanem inkább ismerkedésből. Mert ha félelemből tenni akkor hirtelen tenné és erősen.

Nálam is így kezdődött a barátság, most pedig már nem kóstolgat, hanem csak megszagol, mert már ismer. :)

A többiek meg kezdetektől fogva szelídek, mert nálam születtek, csak az anyucijuk picit vadoncabb, ami érthető is mert terhesen vettem. :)

Nálam szíriai aranyhörik vannak.

2012. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még azt hozzátenném, szóval hogy a többiek (tehát a gyerekei) meg mint a kis piócák úgy tapadnak rám már a kezdetektől fogva, alig lehet őket lekaparni a kezemről, úgy másznak rám. :)
2012. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!