Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulaknak játék?

Nyulaknak játék?

Figyelt kérdés
Van egy holland törpe nyulam, és a ketrecében van egy libikóka amit imád felborítani és dobálni, szeretnék neki venni még játékot, mit ajánltok?
2012. máj. 9. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Wc papír guriga,kartondobozból is lehet alagutat csinálni.De venni is tudsz nyúl alagutat.

Vagy ha van rá lehetőség,akkor dobozba beletenni földet/homokot és beleengedni.Ő meg kaparja.Elszórakozik vele egy ideig.

2012. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát hallottam hogy valaki műanyag labdát adni neki vagy hogy wc papír gurigába répát rak és ki kell a nyúlnak szedeni-e nekem még nem volt nyúlam most2012 05.13.-án veszünk kajla fülű nyuszit
2012. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a Műanyag labda nekik tökéletes játék,szerintem is azt vegyél;)
2012. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
labdát is fog kapni :D de most a ketrece tetejéről belógattam egy wc papír gurigát. Órákon át kergette és körbe-körbe ugrált, szóval szerintem nagyon élvezte :S
2012. máj. 20. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!