Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudtok eladó egérkéket...

Nem tudtok eladó egérkéket Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nem boltból szeretném, és nem sima fehér egereket, és nem táncoló egereket keresnék. Szatén, foltos érdekelne, valamint afrikai fűegér...

2012. máj. 11. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Magánszemélyt nem ismerek Debrecenben, csak igényes Díszállat Szaküzletet. A piac utcán Veréb és Kató Kft.-nél találsz nagyon szép egyedeket.
2012. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző, amelyik kisállatkereskedést ajánlottad, abban én picit csalódtam. Rosszul állapították meg a tengerimalacaim nemét, és úgy adták el nekem. 2 kislány helyett 1 lány 1 fiút kaptam, ami ugye szaporulat lett volna, de szerencsére időben észrevettük.
2012. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Tropicalfish-re gondoltok? Ott én csak táncoló egérkéket láttam e majd szétnézek....


(A tengeri malacok nemét kis korban nehéz megállapítani én tenyésztem őket...és 80 százalékban szoktam a nemüket biztosra mondani...)

2012. máj. 11. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!