Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen márkájú tengerimalactáp...

Milyen márkájú tengerimalactápot adja a malacomnak?

Figyelt kérdés
te milyet szoktatok? a PEPE az jó?
2009. jún. 25. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
*ti
2009. jún. 25. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:
A miénk Vitakraftot kapott először, de mivel az nagyon drága, most Rossmannosat kap. Azt is ugyanúgy szereti, és nincs baja tőle. Asszem 370 forint egy kiló. Pepéből hörcsögtápot szoktunk venni (amíg volt hörcsög) de nem nagyon szerette.
2009. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én, igaz, hogy mongol futóegereknek, a Prestige márkájú kaját adom, zöld csomagolása van, ilyen a tengerimalacos: [link]

az én egereimnél ez a márka vált be legjobban (3-fajtát próbáltam)

Amúgy a normál kaján kívül valamilyen formában C-vitamint is kell nekik adni, mert nem tudják előállítani, mint a többi állat (csak az ember és a tengerimalac szervezete nem képes a C-vitamint magának előállítani, ezért kell kívülről pótolni)

2009. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tengerimalacoknak való C vitaminos tenyésztápot. A Pepe a lehető legrosszabb. Ha nem tudsz tenyésztáphoz jutni, akkor Vitakraft, vagy JR-s is jó. Azzal vigyázz, hogy ne legyen tele szines kis bogyókkal, mert az nasi és csak a rúd a táp benne. A legtöbb C vitamint, amire a tengerinek fokozottan szüksége van, a csipkebogyó és a paprikaféleségek tartalmazzák.
2009. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én yoyo-t szoktam adni az nagyon jó:D
2009. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Santiego007 válasza:
Én eddig csak vitakraftot láttam ezért azt adok neki és nagyon szereti,és a legtöbb helyen azt lehet kapni.
2009. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!