Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet ezt adni törpenyúlnak?

Lehet ezt adni törpenyúlnak?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 12. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
hát attól függ milyen és mekkora nyuszid van de az enyém nem férne bele, a cd tartónak a teteje 13 centis és nem nagyon fér bele a segge :D bár minden mini helyre bemennek amit találnak, de esetleg próbálj papírból vagy valamiből 10centis alagutat csinálni és nézd meg hogy belefér-e :D
2012. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) De ezek szerint ha megeszi, nem lesz tőle baja, ugye? Mert az van odaírva, hogy ehető, de az állatboltban minden szemetet eladnak a nyulaknak, például a joghurtos csemegéket, amik egyáltalán nem valóak nekik. Ezért vagyok tanácstalan. :)
2012. máj. 12. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
háát nem néztem hogy ezt miből van de sztem nem is a szalmával lehet gond hanem hogy mitől ilyen sötét .. :/ oké hogy városi vagyok de ugy tudtam hogy a szalma az világosabb színű.. bocsi ezt énse tudom de ha tudsz esetleg barkácsolni neki valamit akkor sztem azt válaszd mint, hogy tényleg ilyen sz*arokat amik ki tudja miből vannak, veszel neki :/ :)
2012. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyesmire gondoltam! :) Köszi a választ!
2012. máj. 12. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nekem a net előzőleg egy nyúl tápot mutatot most meg bújófatörzset.. na mindegy én se tudok nagyon segíteni mondom csak vasárap kaptam a nyuszim :)
2012. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de eléggé bizar ez a bújófatörzs inkább valami mással próbálkoz mert kitudja mit tettek ebbe bele
2012. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a vörös színe, nekem is olyan fura...
2012. máj. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!