Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lebénult láb kis emlősöknél,...

Lebénult láb kis emlősöknél, kiskorban növésnél baj lehet a szövetelhalással?

Figyelt kérdés
ha a lábait nem veszi igénybe és még kicsi. masszírozni kell?h ne üszkösödjön. túléli? vagy nem fog kifejlődni az érrendszere sem ha nem veszi igénybe kát lábát?

2012. máj. 15. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kálcium hiány?milyen állat?kálcium pótlás + lábak mozgatása napi szinten,már ha kálcium hiányról van szó,2 hátsó lábával van a gond?
2012. máj. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
két hátsó. 1 hete eltörte ahogy az anyja ráugrott . kisnyúl. azóta már nőtt is, de a hátsó lábai csak elernyedtek. nem fog üszkösödni?
2012. máj. 17. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Basszus!állatorvos!!!!és ennyi?eltört és nem is foglalkoztok vele?tudod milyen nagy fájdalommal jár?hát ne haragudj de kívánom h törjön el a te lábad is és mindenki szrjon rád nagy ívből!!
2012. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó köcsög kommentelő. én neked nem kívánok semmit, mert adáig nem süllyedek ahol te vagy épp. külön azért regisztráltam ide ma h megkérdezzem és tényleg sok itt a m@rha! nem magyarázkodo a te fajtádnak hogy mennyit és mit beszéltem állatorvossal és miért itt is érdeklődöm. B@alf@asz.
2012. máj. 17. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy láb eltörés miatt nem a gyk-n kell utána kérdezni,mert ez egy nagy szr ahhoz,a drága dokitól ezt mér nem kérdezted meg??jobb inkább itt laikusoktól kérdezni ilyeneket?hátha valaki küldi az energiát és összeforrasztja a lábát??pfff...inkább adj neki kálciumot,de ne adagold túl..
2012. máj. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak tudnám ki a f@szom mondta itt h nem beszéltem állatorvossal???? itt is lehet szakértő és minnél több egy ugyanazt mondja, annál inkább egyértelmű. mind1. sok itt a tudatlan, kérdést tesznek fel de válaszhoz csak hozzáértőket kértem nem tudatlan tanácsokat.
2012. máj. 18. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!