Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől dobbant a nyuszim?...

Mitől dobbant a nyuszim? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete van már nálam de nagyon egymáshoz nőttünk és nagyon megszelídült. Szabadon van az én szobámban és csak akkor rakom ketrecbe hogyha nem vagyok itthon. Lány nyuszi. Körülbelül 3 napja kezdett el dobbantgatni. De éppen hogy csak 1-1t. 100% hogy nem ijedt meg semmitől sem és nem azért csinálta. Általában akkor csinálja ha éppen nem foglalkozom vele. Lehet hogy ettől van?

2012. máj. 16. 17:39
 1/4 anonim válasza:
Fel akarja kelteni szerintem a figyelmét,hogy figyelj már rá! :D
2012. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félelem, fájdalom, ijedtség, én ezek miatt tapasztaltam, de szerintem düh is lehet. Megfelelően eteted, eleget kakil? A miénknek egy ilyen átmenti nem eszem-nem iszom két napos tortúrakor voltak dobbantásai, meg amikor megijedt. Azt ne feledd el, hogy ők másképpen látnak és hallanak, és olyasmit vehetett észre, amit te nem.
2012. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megijedhetett valamitől az én nyuszim is olyankor dobbant.
2012. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet az duhitette fel, hogy nem figyelsz ra.. Nekunk is volt egy nyuszink, de olyan nagyra nott, h mar nem fert el a lakasba o akkor dobogott, mikor a macska a kozelebe ment :) aztan jol megkergette szegeny cicakat... :))
2012. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!