Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etetitek a görényeteket?

Mivel etetitek a görényeteket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs,de a baratnomnek van,azt mondta hogy szarnyas hus,sertes,stb ami hus ilyesmi
2012. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak csirkehúst adok neki és megfőzve. Általában 1-2 napra előre megfőzöm, és hűtőbe teszem. Mielőtt odaadom, egy kicsit megmikrózom. Macska száraztápot csak sos-ben kap, de csak olyat, ami színezék és tartósítószermentes.
2012. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csirke,pulyka,liba megfőzve,én általában veszek 2kilót amit megfőzök,felvágom és beteszem a fagyasztóba,még holnap is van egy ilyen adag,kb. 10-15 napra elég,de mellette kapnak száraztápot is.versele-lagat vagy beaphart, ha tudok rendelni.
2012. máj. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hússal, főleg csirkenyak, csirke/pulykamell és hal, ritkán nyúl. Kap még tojást, szárított halat, pasztát. Mindig van előtte száraztáp - 2-3 nap alatt elrágcsál belőle mondjuk egy marékkal. Néha kap jobb minőségű alutasakos macskakaját, cicatejet, joghurtot (a dobozzal jól elszórakozik mire kinyalogatja).
2012. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lasius ***** válasza:

Előttem szólak jól írták többé kevésbé.

Hús húsz hús!!!

Szárnyasok félnyers főt állapotban. Disznóhús semmilyen formában nem szabad adni neki!!!

Csontosat farhát, nyak.. +belsőségek szív,máj... változatosan. Tápot csak nagyon ritkán és csak keveset még a legjobb minőségűből is.

2012. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a csirke felső combot részesítem előnyben. Kicsit más állagú, zsírosabb, mint a melle húsa, és úgy vettem észre, hogy jobban szereti a görényem. Szoktam neki néha adni marhát (amikor abból készül ebéd). Pulykát is próbáltam, azt nem mindig eszi meg, finnyáskodik, viszont a nyers darált pulykahúst nagyon szereti. Főleg főtten adom neki a húst, mert nyersen sokszor csak játszadozik vele és eldugja.

Disznót nem adok neki, mert nem egészséges, és nyersen egyáltalán nem is szabad.

Halat nem eszi meg, de az rizikós is a szálkák miatt.

Kap még száraz görénytápot is.

Egyéb kajákból szereti pl. a kígyóuborkát, főtt répát és az édes almát. Valamelyik görény a paprikát is szereti, az enyém nem. :D Más gyümölcsöt/zöldséget nem nagyon eszik meg, maximum megnyalogatja és fintorog, de nincs is szüksége rostra, ez inkább csak egy kis nasi.

Édességet nem kap, de szerencsére nem is igazán szereti.

Egy csomó kaja csak addig érdekes neki, amíg én eszem, és miden áron bele akar mászni a tányéromba. Ilyenkor odadugom az orra alá, hagyom, hogy megszagolja, és úgyis rájön, hogy nem finom, és békén hagy. :)

Nasinak, jutalomként kap pasztát is, amit mindennél jobban imád.

2012. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szoszmosz88 válasza:
Hát...én mindig azt mondom Neki, hogy még akárpolitikus is lehet belőle...
2012. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!