Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap észrevettem, hogy...

Tegnap észrevettem, hogy csúnya a törpenyuszim szeme. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
3 hónapos múlt. 10.-én volt beoltva. A szemhéja csúnya,piros,néhol fel van dagadva és ott gennyedzik vagy csipásodik. Azt olvastam,hogy lehet a oltástól van,igaz lehet ez? Meleg vízzel kenegetem neki,de eddig nem nagyon segít.Valaki aki tapasztalt már ilyet?
2012. máj. 21. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamilla teával kell, ha csipásodik, nem sima meleg vízzel. Az is lehet, hogy csak por ment bele neki.

De ha nem múlik a kamilla teától, akkor vidd állatorvoshoz.

Amúgy szerintem, ha az oltástól lenne, már kijött volna korábban.

2012. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt olvastam kamilla teával nem ajánlott,mert nagyon szárítja a szemet. Remélem csak az oltástól,mert nem mehetett bele neki por,mert néhol fel van neki dagadva.Azért köszi a választ!
2012. máj. 21. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én biztos ami biztos,elindulnék vele az orvoshoz.

Nem igazán hiszek/bízok az ilyen otthoni kezelésekben akkor,ha végülis nem tudni mi is pontosan a baja.

2012. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor gyulladás csökkentő hatása van. Minden állatnak kamilla teával törölgetjük a szemét, ha kell. Nyilván nem rendszeresen, csak amikor szükség van rá.
2012. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!