Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akinek van nyuszija, szokta...

Akinek van nyuszija, szokta kivinni utcára?

Figyelt kérdés

Néhány napja láttam, hogy vki pórázon (hámon) vezetett egy nyuszit. Kicsit mulatságos látvány volt. :)

Ti szoktátok "sétáltalni"?


2012. máj. 23. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
:'D
2012. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem sétál hanem ugrál így eléggé vicces lehet:D

Egyébként nekem nincs.

2012. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
régen amikor volt, levittük sétálni.. az első kutya látványára kitépte magát a kezemből, kicsi voltam, és csak simán fogtam a hámot, nem fűztem rá a kezemre, gondoltam egy nyuszival elbírok... elrohant, fél órán át kergettük a lakótelepen, követtük az ugató kutyák hangját, majd megtaláltuk, többet nem vittem le :D
2012. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is van hámja,de én nem merem levinni.A kutyák miatt,vagyhogy megeszik valamit amit nem kéne..Így utcára szerintem sose fogom.Kintre a kertbe akarok majd neki egy kis elkerített részt.
2012. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én leszoktam vinni, de őfelsége nem hajlandó ugrándozni.. csak ölben tudom maximum vinni. a jó kis göröngyös,egyenetlen járdák sértik a lábát, az úton félek menni vele, füvön meg megáll és eszik :) de az udvarunkban az egyenletes térkövön nagyon jól elugrándozgat :)
2012. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!