Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másnak a nyuszija sem eszi...

Másnak a nyuszija sem eszi meg a nyúltápot?

Figyelt kérdés
Nem tudok olyan nyúlkaját venni, amit válogatás nélkül megenne. Még a gabonaszemeket is bennt hagyja a táljában.
2012. márc. 28. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Természetes dolog hogy az ilyen keverék tápokból kiválogatja a nyúl a neki ízletes falatokat és a többit otthagyja. Ezért érdemes rudacskákból álló tápot venni, ami teljesen egyforma darabokból áll, minden szükséges tápanyag bele van őrölve, így a nyúl nem tudja kiválogatni, kénytelen megenni a "csokit és a spenótot is":)

Én nagyon ajánlom a halywood törpenyúltápot, nagyon jó minőségű táp és az ára is baráti.

2012. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan nyulam, aki nagyon válogatós volt, és nem ette a hagyományos nyúltápot. Én kitoltam vele, mert nem nagyon kapott mást. Zöldséggel, gyümölccsel sem tudta csillapítani az éhét, így rákényszerült a drága, és valahogy megszerette. Ez megvolt már 20 éve is, akkor még nem volt többféle menő eledel. Most a Halywood eledelcsalád a legjobb minőségű
2012. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gergo1998 ***** válasza:
a nyulak is szívesebben eszik meg a finomabbat és ha megtehetik akkor válogatnak és "finnyákolnak"
2012. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az én nyulam sem nagyon eszi meg a nyúltápját, vagyis valamikor igen, valamikor nem. Ez attól függ, hogy mihez van kedve. :D
2012. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim sem eszi meg a tápot. Kiválogatja a neki tetsző magokat, de a granulátumos részét nem eszi. Az a lucerna talán? Volt, hogy ott hagytam előtte napokig, és nem adtam utánpótlást, de akkor sem kellett neki. Aztán vettem olyan nyuszikaját, amiben csak magféleségek voltak, nem volt benne granulátum, na azt ugyan úgy válogatta. Úgyhogy egy zacsi nyuszikaja kb. negyedét eszi meg csak. Azért mindig van előtte a tápból, de a zöldséget, szénát előnybe részesíti.
2012. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mienk is válogatós. A régi tápból nem ette meg a kukoricát. Azóta jó minőségre váltottunk: Cuni Complete Versele Laga-t veszünk. Dundi volt a nyuszink, és nem szénázott, mióta ezt eszi, normális a súlya, és tömi a szénát.
2012. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig úgy veti rá magát a tápra, mintha egy hete nem kapott volna enni, és percek alatt elpusztítja az utolsó szemig :)
2012. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak úgy eszi,de a répát is.
2012. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Erwin1 válasza:
az enyémek sem eszik a nyultápot, de a disznó koncentrátot azt imádják
2012. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az én nyuszijaim sima táposnál kilóra vehető sima snassz nyúltápot eszi(kis zöld rudacskák) nem mondom hogy szereti de szerintem szívesen eszi:) Mondjuk én mellette adok neki kiszárított lucernát meg répát,almát
2012. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!