Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet a denevérek ellen...

Mit lehet a denevérek ellen tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Társas házban lakok, 3 emeletes a ház, és úgy döntöttek a denevérek, hogy itt röpködnek, és valami borzasztó irritáló hangot adnak. Most már 2 órája nyomják, és tavaly nyáron is hasonló volt, akkor nem hagyták alább hajnal 5-ig minimum. Lehet tenni valamit, vagy altatót szedjek?
2012. máj. 25. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd megszokod. Én környékemen már őshonosnak számít a denevér mert már évek óta itt vannak a városba pedig nem kis városban élek. A környékemen egy tucat szám vannak, és a padlásomon is tanyáznak egy páran. Én már teljesen hozzájuk szoktam.
2012. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csipognak mint az állat, 3 órája. Elaludni nem lehet, mert ezeket kell hallgatni. Kösz a választ amúgy!
2012. máj. 25. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
most nemazért, de nem bőven az emberi fül feletti frekvencián kommunikálnak?
2012. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de borzasztó irritáló "sipítozás" van.
2012. máj. 26. 00:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Van olyan hangjuk is, ami hallható az ember számára.

Most lehet, hülyeséget mondok, de van az az ultrahangos rágcsálóriasztó, hátha hatásos lenne. Vagy lehet, hogy csak még jobban vonzaná őket?

2012. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj,nálunk is ez ment évekig! Nem elég a ciiripelő hangjukat hallgatni, hozzánk már legalább 3x bejött a lakásba is az ablakon! Hát félelmetes volt! Nem mertem este kinyitni az ablakot,nehogy bejöjjenek. Majd külső felújitás lett a házon,igy már nincsenek a ház közelében,de néha még hallani a ciripelést.
2012. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi családi házban lakunk, közel 60 db költözött be a padlásunkra. Baromi idegesítőek és hangosak voltak, továbbá mindent telekakiltak. Vettünk vadriasztót és bekapcsoltunk nekik egy rádiót. Nem zenét hallgattatunk velük, hanem a rádiót egy olyan frekvenciára állítottuk be, ahol nincs adás, hanem egy fülsiketítő sípolás félét lehet hallani. 1 hét után megunták és elköltöztek.
2018. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!