Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék venni ketrecbe...

Hol tudnék venni ketrecbe polcot, szintet?

Figyelt kérdés
A Ferplast tudom,hogy gyárt ilyet, de az nekem nagy (42x42 cm) nekem ettől kicsit kisebb kéne. Nem láttatok valahol ilyet? Alpha zoo-ban már néztem,meg netes boltokban is.
2012. máj. 25. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mekkora az a kicsit kisebb?

Írj méretet, meg hogy milyen ketrec, milyen állatnak lenne a polc!

2012. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Ez is Ferplast, 38*38-as:

[link]

2012. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt van a hozzávaló létra is:

[link]

2012. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jaj,pont ezt a polcot irtam,erre gondoltam,csak a méretére nem emlékeztem pontosan,de nekem a 38x38 is nagy szerintem egy 80-as ketrecbe. Pedig pont ilyen kéne,a ketrecembe illene,az is Ferplast,ilyen:

[link]

Vagy nem lenne túl nagy bele? Vegyek ilyet?

2012. máj. 26. 09:32
 5/14 anonim ***** válasza:

A tiedben is van ház, mint a képen? Mert akkor polc már nem nagyon fér. Ha nincs, akkor inkább azt vegyél!


Milyen állat? Törpenyuszi?

2012. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,van benne ház,ugyanaz,mint a képen. Tengerimalac, nemsokára lesz mégegy,ezért kéne egy polc.
2012. máj. 26. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Kicsi ez a ketrec két malacnak, legalább 100*50-es kellene (a legjobb lenne 120*60-as).

Nem ártana még egy ház, de ez ebbe sehogy nem fér be.


Ez a ház 42*25 cm, egy másik már csak keresztbe férne be és a malacok meg se tudnának moccanni. Ha meg az egyik ház az emeleten lenne, akkor annak a tetejére már nem tud felmenni a malac, ráadásul az emeletről potyogna a forgács

kifelé a rácson.


Próbáld meg elcserélni a ketrecet egy nagyobbra (hirdesd a neten).


Végszükség esetén bedughatsz a rácson egy műanyaglapot úgy, mintha a ház teteje végigérne az egész ketrecen.


Egyébként láttam (házilag készített olyan megoldást, ahol az egyik malac háza a ketrec külsejére volt szerelve, a ketrecajtón keresztül ment át a malac a házába.

2012. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem veszek nagyobbat,mert először 100x50-es nyúlketrecet vettem,ami iszonyat ronda és nagy volt egy pici gyerekszobába! És kitakaritani is nehéz volt. 1 hétig birtam,majd megvettem ezt a Ferplastot,ami legalább izléses és mozgatható méretű. A nagyot meg eladtam. Úgyhogy kizárt,hogy még egy olyat vegyek. Ez marad! ÉS 2 lány malacnak a 80-as is elég,ezt szakértői oldalról tudom. Nekem meg lány van és lány lesz mellé. Majd akkor megoldom,szerelek bele házilag egy emeletet.
2012. máj. 26. 14:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik szakértői oldalon írtak ilyet, de kíváncsi lennék rá.
2012. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Ha lenne időm,még linkelnék neked,sajnos nincs...

2012. máj. 26. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!